Darbotvarkės

 • 2019-03-25
  09:00
  Sveikinimo kalba tarptautinėje mokslinėje konferencijoje „Technologijų ateitis“

  Ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius pasveikins tarptautinės mokslinės konferencijos „Technologijų ateitis“ (angl. Future of Tech) dalyvius (Vilniaus universiteto Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras, Saulėtekio al. 5, Vilnius).

 • 10:00
  Bendras Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidiumo posėdis

  Ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius dalyvaus bendrame Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidiumo posėdyje (Lietuvos Respublikos Vyriausybė, Gedimino pr. 11, Vilnius).

 • 13:00
  Ekonomikos ir inovacijų ministerijos vadovybės pasitarimas

  Ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius dalyvaus Ekonomikos ir inovacijų ministerijos vadovybės pasitarime (Ekonomikos ir inovacijų ministerija, 208 salė, Gedimino pr. 38, Vilnius).

 • 2019-03-26
  09:00
  Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos posėdis

  Ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius dalyvaus Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos posėdyje (Lietuvos Respublikos Seimas, Gedimino pr. 53, Vilnius).

 • 10:00
  Tarptautinė konferencija „Aplinkos raida 2019“

  Ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius pasveikins tarptautinės konferencijos „Aplinkos raida 2019“ dalyvius ir skaitys pranešimą (Vilniaus Žemynos gimnazija, Čiobiškio g. 16, Vilnius).

 • 14:00
  Lietuvos Respublikos Seimo posėdis

  Ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius dalyvaus Seimo posėdyje (Lietuvos Respublikos Seimas, Gedimino pr. 53, Vilnius).

Įrašų
puslapyje