Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kancleriu pradeda dirbti Alenas Gumuliauskas

Data

2020 07 27

Įvertinimas
0
A.Gumuliauskas.IMG_1036.JPG

Nuo šių metų liepos 27 dienos Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kanclerio pareigas pradeda eiti anksčiau finansų srityje dirbęs bei teisės ir verslo finansų išsilavinimą turintis 43 metų Alenas Gumuliauskas.

„Džiaugiamės, kad dirbti į Ekonomikos ir inovacijų ministeriją ateina patirties jau turintis žmogus, nes laiko iki kadencijos pabaigos liko nedaug, o darbo netrūksta. Alenas Gumuliauskas yra finansininkas, auditorius, išmanantis įmonių struktūros klausimus, gebantis tvarkytis su finansiniais srautais, todėl tokia patirtis tikrai bus naudinga“, – apie naująjį Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kanclerį sako ekonomikos ir inovacijų ministras Rimantas Sinkevičius.

„Pradėjus eiti Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kanclerio pareigas, laukia daug darbų, susijusių su įvairių Lietuvos verslo sektorių gaivinimu: eksporto, pramonės, turizmo bei kitų. Tikiuosi, kad mano turimos žinios bei patirtis, nors ir per tokį trumpą laiką, padės atlikti maksimalų skaičių užduočių bei įtvirtins stiprius pamatus Lietuvos ateities ekonomikos DNR plano įgyvendinimui“, – teigia A. Gumuliauskas.

Prieš tapdamas Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kancleriu A. Gumuliauskas buvo „Aventis Group“ finansų vadovu. Jis taip pat ėjo vadovaujančias auditoriaus bei finansininko pareigas Estijos „Skinest“ grupės Daugpilio lokomotyvų remonto gamykloje, „MC grupėje“, „Lietuvos geležinkeliuose“, „Orlen Lietuvoje“, Valstybinėje mokesčių inspekcijoje, Nacionalinėje teismų administracijoje, Valstybės kontrolėje.

Naujasis kancleris taip pat yra bendrovės „Klaipėdos vanduo“ valdybos narys.

Ministerijos kancleris yra politinio pasitikėjimo valstybės tarnautojas, kurį priima ir atleidžia ministras.