Ieškoma Informacinės visuomenės plėtros komiteto vadovo

Data

2018 11 15

Įvertinimas
0
businessman-3213659_960_720.jpg

Ūkio ministerija paskelbė konkursą eiti Informacinės visuomenės plėtros komiteto direktoriaus pareigas. 

„Ūkio ministerijai perėmus visą valstybės informacinių technologijų ūkio valdymą ir politikos formavimą, ieškome naujiems iššūkiams ir darbams pasiryžusio vadovo, prisidėsiančio prie šalies skaitmeninės transformacijos progreso, IT konsolidavimo, atvirų duomenų ir kitų programų įgyvendinimo“, – sako ūkio ministras Virginijus Sinkevičius. 

Pretendentai, siekiantys eiti Informacinės visuomenės plėtros komiteto direktoriaus pareigas, privalo turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą  technologijos, fizinių ar socialinių mokslų studijų srities išsilavinimą, turėti 3 metų vadovaujamo darbo patirtį ir 2 metų darbo patirtį informacinių technologijų plėtros srityje, mokėti anglų, prancūzų ar vokiečių kalbą pažengusio vartotojo lygmens B2 lygiu, žinoti informacinės ir žinių visuomenės plėtros, informacijos vadybos, informacijos politikos plėtros tendencijas Lietuvoje ir pasaulyje. 

Visi reikalavimai ir konkurso sąlygos skelbiami adresu http://ukmin.lrv.lt/konkursai. Dokumentai konkursui priimami iki š. m. lapkričio 26 dienos.

Informacinės visuomenės plėtros komiteto direktorius yra tiesiogiai pavaldus ūkio ministrui. Iki šiol valstybėje IT politiką formavo keturios ministerijos: Susisiekimo ministerija, Teisingumo ministerija, Krašto apsaugos ministerija ir Vidaus reikalų ministerija. 

Skaitmenizuoti valstybės paslaugas ir procesus – ambicingas Vyriausybės uždavinys. Šiandien Lietuva yra 13-ta Europoje pagal skaitmeninės ekonomikos ir visuomenės indeksą (DESI).