Kviečiame dalyvauti diskusijoje apie inovacijas turizmo sektoriuje

Data

2020 05 27

Įvertinimas
0
trakai-2401450_960_720.jpg

Gegužės 29 dieną 11 val. Ekonomikos ir inovacijų ministerija kviečia į renginį „Digital Lunch & Learn: inovacijos turizmo sektoriuje“. Renginio metu bus aptariama, kaip po krizės atrodys inovatyvus turizmo verslas ir kokių sprendimų reikėtų, norint pritaikyti turizmą prie netikėtai pasikeitusios realybės.

Diskusijoje „Kaip atrodo inovatyvus turizmo verslas?“ dalyvaus VšĮ „Keliauk Lietuvoje“ direktorius Dalius Morkvėnas, ekonomikos ir inovacijų ministro patarėjas Kęstutis Šetkus bei „Eddy Travels“ įkūrėjas ir direktorius Edmundas Balčikonis. Diskusiją moderuos ekonomikos ir inovacijų viceministras Elijus Čivilis.

Po diskusijos dirbtuvėse bus pristatyta nauja Ekonomikos ir inovacijų ministerijos ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) priemonė, kuri skatins inovacinę veiklą, kuriant ir tobulinant turizmo paslaugas ir verslo modelius, tobulinant turizmo paslaugų rinkodarą, apmokant turizmo sektoriaus darbuotojus. Dirbtuvių metu priemonės kūrėjai papasakos, kaip užpildyti paraišką bei pasinaudoti nauja priemone turizmo verslams.

Registracija į renginį: https://bit.ly/3gglp4i

Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/634648487399245/