Kviečiame dalyvauti viešosiose konsultacijose dėl atlygio bendrovėse

Data

2019 03 05

Įvertinimas
0
EK.jpg

Ekonomikos ir inovacijų ministerija kviečia verslo atstovus, investuotojus, Lietuvos viešojo ir privataus sektoriaus institucijas aktyviai dalyvauti Europos Komisijos (EK) paskelbtose viešosiose konsultacijose dėl EK rengiamų gairių projekto, kuriomis būtų nustatyta standartizuotos informacijos, susijusios su atlygio politikos valdymo ir priežiūros organų nariams ataskaita, pateikimo tvarka.

Pagal Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2017/828, susijusios su akcininkų ilgalaikio dalyvavimo skatinimu, nuostatas, EK priimtos gairės būtų rekomendacinio pobūdžio dokumentas, kuriuo siekiama padėti bendrovėms informaciją apie atlygį valdymo ir priežiūros organo nariams, akcininkams ir investuotojams pateikti taip, kad ji būtų aiški, suprantama, visapusiška ir galima palyginti.

Atsižvelgdama į tai, EK parengė gairių projektą, dėl kurio paskelbė viešąsias konsultacijas, ir iki š. m. kovo 20 dienos laukia suinteresuotų subjektų nuomonių ir pasiūlymų.

Savo nuomonę pateikti ir daugiau informacijos apie šias viešąsias konsultacijas rasti galima interneto adresu https://ec.europa.eu/info/consultations/public-consultation-remuneration-report-guidelines-implementing-shareholders-rights-directive_en.

Ekonomikos ir inovacijų ministerija prašo nuomonę pateikusių suinteresuotųjų atstovų taip pat atsiųsti ją elektroniniu paštu Lina.Jakimaviciene@eimin.lt.