Pareigas pradeda eiti du viceministrai

Data

2018 01 16

Įvertinimas
0
Ūkio ministerija lentelė ant durų.jpg

Šią savaitę ūkio viceministro pareigas pradėjo eiti Gintaras Vilda ir Marius Skuodis.

53-ejų G. Vilda kuruos inovacijų politikos formavimo ir įgyvendinimo sritis, taip pat pramonės ir prekybos sritis, o 32-ejų M. Skuodis – investicinės aplinkos gerinimo, eksporto skatinimo, Europos Sąjungos investicijų klausimus.

Prieš tapdamas ūkio viceministru G. Vilda buvo Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos (LINPRA) direktoriumi ir VšĮ „Intechcentras“ valdybos pirmininku.

G. Vilda per daugiau nei 20 metų yra vadovavęs VšĮ Respublikiniam energetikų mokymo centrui ir UAB „Šiaurės žiedas“, dirbęs UAB „Arginta Engineering“ gamybos direktoriumi ir valdybos nariu, UAB „Elektromontuotojas“ verslo plėtros direktoriumi, ėjo AB Vakarų skirstomųjų tinklų (dabar AB „ESO“) Strategijos departamento vadovo pareigas.

Pagal išsilavinimą G. Vilda – elektros inžinierius. Kauno technologijos universitete jis baigė elektros inžinerijos studijas.

M. Skuodis prieš tapdamas ūkio viceministru ėjo Lietuvos banko Tarptautinių ryšių departamento direktoriaus pareigas. Taip pat jis yra dirbęs Vyriausybės kanceliarijos Europos Sąjungos politikos departamente, VšĮ Viešosios politikos ir vadybos instituto analitiku, dėstytojavo Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute.

M. Skuodis yra baigęs Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto politikos mokslų bakalauro ir magistro studijas, Londono ekonomikos ir politikos mokslų mokykloje baigė Viešosios ir ekonominės politikos viešojo administravimo magistro studijas. 2012–2016 m. Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute jis studijavo socialinių mokslų (politikos mokslų) doktorantūroje.