Skelbiama atranka į Europos Komisijos aukšto lygio darbo grupės „Pramonė 2030“ narius

Data

2018 01 09

Įvertinimas
0
EK_pramone.jpg

Ūkio ministerija informuoja apie Europos Komisijos skelbiamą atranką į steigiamos aukšto lygio darbo grupės „Pramonė 2030“ narius. Atrankoje individualiai dalyvaujantys kandidatai iki sausio 22 d. el. paštu EU-INDUSTRY2030@ec.europa.eu Europos Komisijai turi pateikti motyvacinį laišką, gyvenimo aprašymą, užpildytas atrankos kriterijų ir klasifikavimo formas.

Detalūs reikalavimai kandidatams ir paraiškos formos pateiktos internete adresu: https://ec.europa.eu/growth/content/call-expressions-interest-high-level-industrial-roundtable-industry-2030_lt.

Darbo grupė „Pramonė 2030“ vertins Europos Komisijos iniciatyvas pramonės srityje, patars Europos Komisijai pramonės politikos prioritetų ir ilgalaikių tikslų nustatymo klausimais, teiks nuomonę dėl atnaujintos Europos Sąjungos (ES) pramonės politikos strategijos įgyvendinimo, atliks jos įgyvendinimo stebėseną tarptautiniu, ES, nacionaliniu ir regioniniu lygmenimis. Ši darbo grupė taip pat vertins nustatytus ES pramonės būklės rodiklius ir siūlys vidutinio ir ilgojo laikotarpio tikslus.  

Aukšto lygio darbo grupę sudarys 20 narių, kuriuos atrinks Europos Komisijos Vidaus rinkos, pramonės, verslumo ir mažųjų ir vidutinių įmonių generalinis direktoratas, vadovaudamasis kandidatų patirties ir srities išmanymo, skaidrumo, efektyvaus atstovavimo ir gerų anglų kalbos įgūdžių kriterijais.

Apie paraiškos pateikimą taip pat prašom informuoti Ūkio ministeriją el. paštu justinas.lingevicius@ukmin.lt.