BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimai

 

Skelbiami Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų

2021 m. nacionalinės atrankos nugalėtojai

 

Ekonomikos ir inovacijų ministerija džiaugiasi sulaukusi rekordinio skaičiaus paraiškų Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinėje atrankoje. Šiais metais varžėsi net 13 projektų skirtingose apdovanojimų kategorijose. Šių apdovanojimų tikslas – pripažinti ir apdovanoti išskirtines viešojo ir privataus sektoriaus bendradarbiavimo iniciatyvas, kuriomis skatinamas verslumas. 

 

Šių metų nacionalinės atrankos nugalėtojai: 

     1. Vilnius miesto savivaldybės and Vilniaus Šilumos tinklų projektas „Intelligent Energy Lab“ (kategorija – Tvarios pertvarkos finansavimas);

     2. VšĮ „Versli Lietuva“ projektas „Internete karantino nėra“ (kategorija – Investicijos į verslumo įgūdžius).

 

Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų konkurso nugalėtojai yra atrenkami iš 32 Europos valstybių pasiūlytų nacionalinių atrankų laimėtojų nominacijose: „Verslumo dvasios skatinimas“, „Investicijos į įgūdžius“, „Verslo aplinkos gerinimas“, „Verslo tarptautinės plėtros skatinimas“, „Žaliųjų rinkų plėtros ir išteklių panaudojimo efektyvumo skatinimas“ ir  „Atsakingas verslas“. Taip pat specialus prizas įteikiamas už kūrybiškiausią ir labiausiai įkvepiančią verslo iniciatyvą. 

 

Antrasis ir jau tarptautinis apdovanojimų etapas vyks 2021 m. lapkričio 16 d.  Slovėnijoje. 

 

 

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-11-09