Darbotvarkės

 • 2021-04-19
  2021-04-19 Ministrės darbotvarkė

  08:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė teikia interviu TV3.

  10:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė dalyvauja neformaliame ministrų pasitarime.

  11:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė susitinka su Lietuvos Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėda.

  14:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė dirba su dokumentais.

  15:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė dalyvauja nuotoliniame renginyje „Valstybės ir diasporos partnerystė: diplomatinių atstovybių vaidmuo“.

  17:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė dalyvauja Laisvės frakcijos posėdyje.

 • 2021-04-19 viceministrės J. Neliupšienės darbotvarkė

  08:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame pasitarime su komanda.

  11:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame pasitarime su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Ekonomikos plėtros departamento atstovais.

  13:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame pasitarime su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Įmonių politikos departamento atstovais.

  14:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame susitikime su Lietuvos Respublikos Prezidento patarėjais Tomu Lukoševičiumi ir Jaroslav Neverovič.

  15:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame pasitarime su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Europos Sąjungos investicijų koordinavimo departamento atstovais.

 • 2021-04-19 viceministrės E. Markevičiūtės darbotvarkė

  08:30 val. Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame pasitarime su komanda.

  11:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame pasitarime su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Skaitmeninės darbotvarkės departamento atstovais.

  13:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame pasitarime su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Verslo aplinkos departamento atstovais.

  14:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame INNODIG tarybos susitikime.

  15:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame pasitarime su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Inovacijų ir pramonės departamento atstovais.

  17:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame susitikime su Lietuvos Respublikos krašto apsaugos viceministru Margiriu Abukevičiumi.

 • 2021-04-19 viceministro V. Jurgučio darbotvarkė

  08:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis dalyvauja nuotoliniame pasitarime su komanda.

  13:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis dalyvauja nuotoliniame pasitarime su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Žmogiškųjų išteklių plėtros skyriaus atstovais.

  16:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis dalyvauja nuotoliniame NEPT pasitarime.

Įrašų
puslapyje