BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Darbotvarkės

 • 2021-05-13
  2021-05-13 Ministrės darbotvarkė

  09:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė dalyvauja Laisvės frakcijos posėdyje.

  10:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė dalyvauja Seimo rytiniame posėdyje.

  11:40 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė dalyvauja balsavime dėl projektų Seime.

  12:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė dalyvauja Vyriausybės valandoje Seime.

  14:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė dalyvauja Seimo vakariniame posėdyje.

  15:10 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė dalyvauja balsavime dėl projektų Seime.

 • 2021-05-12
  2021-05-12 Ministrės darbotvarkė

  08:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė dalyvauja pasitarime dėl skubių einamųjų klausimų su politine komanda Ekonomikos ir inovacijų ministerijoje.

  09:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė teikia nuotolinį interviu naujienų agentūrai ELTA.

  12:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė dalyvauja neformaliame ministrų pasitarime.

  13:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė dalyvauja Vyriausybės pasitarime ir posėdyje.

  16:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė susitinka su būsimąja Lietuvos Respublikos ambasadore Jungtinėse Amerikos Valstijose.

 • 2021-05-12 viceministrės J. Neliupšienės darbotvarkė

  08:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame politinės komandos pasitarime.

  09:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame susitikime su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Ekonomikos plėtros departamento atstovais.

  10:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame Lietuvos Respublikos Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto posėdyje.

  10:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame Lietuvos Respublikos Seimo Ekonomikos komiteto posėdyje.

  11:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame Lietuvos Respublikos Seimo Užsienio reikalų komiteto posėdyje.

  13:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame susitikime su Aplinkos ministerijos atstovais.

  16:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja susitikime su būsimąja Lietuvos Respublikos ambasadore Jungtinėse Amerikos Valstijose.

 • 2021-05-12 viceministrės E. Markevičiūtės darbotvarkė

  08:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame politinės komandos pasitarime.

  09:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame susitikime su Ministrės Pirmininkės patarėju Rimantu Žyliumi.

  10:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame susitikime su Informacinės visuomenės plėtros komiteto atstovais.

  10:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame susitikime su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Skaitmeninės darbotvarkės departamento atstovais.

  11:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja renginyje „Space-based R&D and innovation: opportunities in the new funding period”.

  14:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame darbiniame susitikime.

  15:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame Inovacijų vidurio savaitės pasitarime.

 • 2021-05-12 viceministro V. Jurgučio darbotvarkė

  08:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis dalyvauja pasitarime su komanda dėl Galimybių paso.

  10:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis dalyvauja nuotoliniame Lietuvos Respublikos Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto posėdyje.

  14:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis dalyvauja pasitarime dėl RRF lėšų inovacijoms.

 • 2021-05-12 Ministerijos kanclerės darbotvarkė

  08:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kanclerė Iveta Paludnevičiūtė dalyvauja nuotoliniame pasitarime su politine komanda.

  09:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kanclerė Iveta Paludnevičiūtė dalyvauja susitikime su Finansų ministerijos atstovais dėl Valstybės iždo įstatymo pakeitimo.

  10:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kanclerė Iveta Paludnevičiūtė dalyvauja kassavaitiniame pasitarime su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Finansų skyriaus vedėja.

  13:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kanclerė Iveta Paludnevičiūtė dirba su dokumentais.

 • 2021-05-11
  2021-05-11 viceministrės J. Neliupšienės darbotvarkė

  08:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame savaitiniame susitikime su VšĮ „Investuok Lietuvoje“ atstovais.

  09:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame susitikime su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Ekonomikos plėtros departamento atstovais.

  10:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė lankosi „Northway Biotech“ įmonėje.

  12:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė susitinka su Lietuvos Respublikos Seimo nariu Stasiu Šedbaru.

  14:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame Trišalės tarybos posėdyje.

 • 2021-05-11 viceministrės E. Markevičiūtės darbotvarkė

  10:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė lankosi „Northway Biotech“ įmonėje.

  12:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė sako sveikinimo kalbą nuotoliniame OECD STI Outlook 2021 renginyje.

  13:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame savaitiniame susitikime su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Skaitmeninės darbotvarkės departamento atstovais.

  13:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame savaitiniame susitikime su Informacinės visuomenės plėtros komiteto atstovais.

  14:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame darbiniame susitikime su VšĮ „Versli Lietuva“ vadove Daina Klepone.

  15:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame savaitiniame susitikime su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Pramonės 4.0 politikos skyriaus atstovais.

  15:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame savaitiniame Inovacijų pasitarime.

  16:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame savaitiniame susitikime VĮ „Registrų centras“ direktoriumi Sauliumi Urbanavičiumi.

 • 2021-05-11 viceministro V. Jurgučio darbotvarkė

  08:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis dalyvauja pasitarime dėl Galimybių paso.

  09:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis dalyvauja pasitarime dėl subsidijų nuo COVID-19 nukentėjusiems individualią veiklą vykdantiems asmenims keitimo.

  10:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis dalyvauja darbiniame pasitarime.

  11:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis dalyvauja reguliariame Ekonomikos ir inovacijų ministerijos ir UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) atstovų pasitarime.

  14:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis dalyvauja Viešųjų pirkimų komandos pasitarime.

  15:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis dalyvauja Nacionalinės plėtros įstaigos politinės darbo grupės posėdyje.

  16:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis dalyvauja Galimybių paso pristatyme Lietuvos savivaldybių atstovams.

 • 2021-05-11 Ministerijos kanclerės darbotvarkė

  08:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kanclerė Iveta Paludnevičiūtė dalyvauja kassavaitiniame pasitarime su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Teisės departamento vadove.

  10:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kanclerė Iveta Paludnevičiūtė dalyvauja nuotoliniame tarpinstituciniame pasitarime.

  13:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kanclerė Iveta Paludnevičiūtė dalyvauja nuotoliniame kassavaitiniame kanclerių susitikime.

  14:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kanclerė Iveta Paludnevičiūtė susitinka su ekonomikos ir inovacijų ministre Aušrine Armonaite tarpinstituciniams pasitarimams aptarti.

 • 2021-05-11 Ministrės darbotvarkė

  10:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė lankosi įmonėje „Northway Biotech“.

  11:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė dalyvauja Seimo rytiniame posėdyje.

  14:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė teikia nuotolinį interviu 15min.lt

  14:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė dalyvauja Seimo vakariniame posėdyje.

  16:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė dalyvauja balsavime dėl projektų Seime.

  17:20 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė dalyvauja balsavime dėl projektų Seime.

 • 2021-05-10
  2021-05-10 viceministro V. Jurgučio darbotvarkė

  08:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis dalyvauja Strateginio planavimo darbo grupės posėdyje.

  11:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis dalyvauja nuotoliniame susitikime su Lietuvos savivaldybių merais ir savivaldybių administracijų atstovais.

  13:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis dalyvauja darbiniame pasitarime.

  14:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis dalyvauja pasitarime su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Turizmo politikos skyriumi.

 • 2021-05-10 Ministerijos kanclerės darbotvarkė

  08:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kanclerė Iveta Paludnevičiūtė dalyvauja Ekonomikos ir inovacijų ministerijos strateginio planavimo grupės posėdyje.

  11:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kanclerė Iveta Paludnevičiūtė dalyvauja nuotoliniame susitikime dėl Žemės ūkio ministerijos valdomų įmonių.

  14:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kanclerė Iveta Paludnevičiūtė dalyvauja kassavaitiniame pasitarime su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos strateginio planavimo ir veiklos organizavimo departamento vadove.

 • 2021-05-10 viceministrės E. Markevičiūtės darbotvarkė

  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė atostogauja.

 • 2021-05-10 viceministrės J. Neliupšienės darbotvarkė

  08:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja Strateginio planavimo darbo grupės posėdyje.

  10:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame susitikime su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos departamentų direktoriais.

  11:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame susitikime su Žemės ūkio ministerijos atstovais.

  12:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame darbiniame susitikime.

  13:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame susitikime su Alytaus miesto meru Nerijumi Cesiuliu.

  15:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame darbiniame susitikime.

 • 2021-05-10 Ministrės darbotvarkė

  08:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė dalyvauja pasitarime dėl skubių einamųjų klausimų su politine komanda Ekonomikos ir inovacijų ministerijoje.

  11:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė dalyvauja nuotoliniame susitikime su Lietuvos savivaldybių merais ir savivaldybių administracijų atstovais.

  13:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė teikia nuotolinį interviu TV3.

  14:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė dirba su dokumentais.

  15:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė teikia interviu Laisvės TV.

  17:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė dalyvauja Laisvės frakcijos posėdyje.

 • 2021-05-07
  2021-05-07 viceministrės J. Neliupšienės darbotvarkė

  08:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja politinės komandos pasitarime.

  09:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė sako sveikinimo kalbą nuotolinėje konferencijoje „Konkurencijos teisės aktualijos“.

  10:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame darbiniame susitikime.

  13:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame AB "Lietuvos geležinkeliai" valdybos nepriklausomų narių atrankos komisijos posėdyje.

  15:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame darbiniame susitikime.

  16:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame susitikime su Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanclerio pirmuoju pavaduotoju Pauliumi Lukausku.

 • 2021-05-07 viceministro V. Jurgučio darbotvarkė

  08:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis dalyvauja politinės komandos pasitarime.

  09:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis sako sveikinimo kalbą tarptautiniame turizmo forume Quo Vadis Tourism? COVID-19 Impact on the Role of Sustainability in Tourism.

  13:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis dalyvauja nuotoliniame susitikime su Lietuvos banko atstovais.

 • 2021-05-07 viceministrės E. Markevičiūtės darbotvarkė

  08:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja politinės komandos pasitarime.

  13:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame posėdyje dėl Technologijų ir inovacijų įstatymo keitimo.

  15:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja darbų planavimo sesijoje.

  18:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė teikia interviu Žinių radijui.

 • 2021-05-07 Ministerijos kanclerės darbotvarkė

  08:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kanclerė Iveta Paludnevičiūtė dalyvauja pasitarime su politine komanda.

  13:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kanclerė Iveta Paludnevičiūtė dirba su dokumentais.

 • 2021-05-07 Ministrės darbotvarkė

  08:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė dalyvauja pasitarime su politine komanda.

  11:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė dirba su dokumentais.

  13:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė nuotoliniu būdu susitinka su Lietuvos banko atstovais.

  15:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė teikia interviu Nepatogiems klausimams.

 • 2021-05-06
  2021-05-06 Ministrės darbotvarkė

  09:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė dirba su dokumentais.

  10:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė teikia interviu Verslo žinioms.

  11:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė nuotoliniu būdu susitinka su VGTU rektoriumi Alfonsu Daniūnu.

  13:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė dalyvauja nuotoliniame Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos narių metiniame susirinkime.

  14:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė dalyvauja vidiniame susitikime.

  15:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė dalyvauja vidiniame susitikime.

 • 2021-05-06 viceministro V. Jurgučio darbotvarkė

  11:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis dalyvauja pasitarime su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Turizmo politikos skyriaus atstovais.

  13:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis dalyvauja susitikime dėl RRF lėšų panaudojimo inovacijoms.

 • 2021-05-06 viceministrės J. Neliupšienės darbotvarkė

  08:15 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame susitikime su Teisingumo ministerijos atstovais.

  09:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotolinėje ekonomikos atašė atrankos komisijoje.

  13:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame susitikime su Vidaus reikalų ministerijos atstovais.

  14:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja posėdyje Lietuvos Respublikos Vyriausybėje.

  16:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame savaitiniame susitikime su VšĮ „Versli Lietuva“ vadove Daina Klepone.

 • 2021-05-06 Ministerijos kanclerės darbotvarkė

  08:15 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kanclerė Iveta Paludnevičiūtė dalyvauja nuotoliniame susitikime dėl valstybės įmonės „Registrų centras“ pertvarkos.

  13:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kanclerė Iveta Paludnevičiūtė dalyvauja nuotoliniame susitikime dėl valstybės įmonės „Regitra“ pertvarkos.

  15:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kanclerė Iveta Paludnevičiūtė dirba su dokumentais.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 104 Pirmyn