Nusipelniusio Lietuvos pramonės darbuotojo garbės ženklo apdovanojimai

Nusipelniusio Lietuvos pramonės darbuotojo garbės ženklas yra Ekonomikos ir inovacijų ministerijos apdovanojimas, skiriamas Lietuvos pramonės darbuotojams už ilgametį ir nepriekaištingą darbą ir ypač didelį indėlį plėtojant pramonę.

Garbės ženklu apdovanojami asmenys, Lietuvos pramonėje išdirbę ne mažiau kaip 15 metų, atmintinų, švenčių dienų, asmeninių jubiliejų proga ar kitais išskirtiniais atvejais.

Teikti pasiūlymus apdovanoti garbės ženklu gali Ekonomikos ir inovacijų ministerijos vadovybė, Lietuvos pramonininkų konfederacija ir šakinės asociacijos, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija. Garbės ženklas teikiamas nuo 2008 metų.

 

2018 m. garbės ženklai įteikti:

2018 m. birželio 1 d. Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos Nusipelniusio Lietuvos pramonės darbuotojo garbės ženklu apdovanojamas UAB „Tuma“ valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Vladimiras Ivlijevas.

2018 m. gegužės 29 d. Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos Nusipelniusio Lietuvos pramonės darbuotojo garbės ženklu apdovanojami AB "Sparta" darbuotojai

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-10-23