BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


2021-04-28 viceministrės E. Markevičiūtės darbotvarkė

Data

2021-04-28

08:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame pasitarime su komanda dėl einamųjų darbų.

10:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame Lietuvos inovacijų centro (LIC) dalininkų susitikime.

13:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame Klaipėdos mokslo ir technologijų parko dalininkų susirinkime.

14:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame Inovacijų vidurio savaitės pasitarime.

15:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame Lietuvos Respublikos Seimo Europos reikalų komiteto posėdyje.

17:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame pasitarime su komanda.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-04-28