BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


2021-04-28 viceministrės J. Neliupšienės darbotvarkė

Data

2021-04-28

08:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame pasitarime su komanda dėl einamųjų darbų.

09:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame Komisijos strateginių prekių licencijų išdavimo klausimams spręsti posėdyje.

10:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame Lietuvos Respublikos Seimo Audito komiteto posėdyje.

12:45 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja filmavime proginėje LRT televizijos laidoje Europos dienos proga.

14:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame susitikime su BOD GROUP atstovais.

15:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotolinėje 2021-2027 m. Veiksmų programos 1 prioriteto „Pažangesnė Lietuva“ ir 2 prioriteto „Žalesnė Lietuva“ diskusijoje su socialiniais – ekonominiais partneriais.

17:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame susitikime su Kanados Ontarijo provincijos ekonomikos ir inovacijų ministru Victoru Fedeliu.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-04-28