BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


2021-04-29 viceministrės E. Markevičiūtės darbotvarkė

Data

2021-04-29

11:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja susitikime su Lietuvos Respublikos vidaus reikalų viceministre Sigita Ščajeviene.

13:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame inovacijų vidurio savaitės pasitarime.

13:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja susitikime su Lietuvos Respublikos krašto apsaugos viceministru Margiriu Abukevičiumi ir Lietuvos Respublikos finansų viceministre Vaida Česnulevičiūte.

15:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame posėdyje dėl TIĮ keitimo.

17:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame susitikime dėl inovacijų ekosistemos su LPK/Interino ekspertu Gintaru Vilda.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-04-29