BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


2021-05-03 viceministrės J. Neliupšienės darbotvarkė

Data

2021-05-03

08:15 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame kassavaitiniame susitikime su Įmonių politikos departamento atstovais.

09:15 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame pasirengiamajame posėdyje dėl konkurso į Lietuvos Respublikos komercijos atašė Lietuvos Respublikos diplomatinėje atstovybėje Švedijos Karalystėje pareigas.

10:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame Lietuvos gyvybės mokslų studijos pristatyme.

11:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame savaitiniame susitikime su Ekonomikos plėtros departamento atstovais.

13:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame susitikime su Teisingumo ministerijos atstovais.

14:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame savaitiniame susitikime su ES ir tarptautinių reikalų departamento atstovais.

15:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame savaitiniame susitikime su ES investicijų koordinavimo departamento atstovais.

15:45 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame pasitarime su aplinkos viceministre Raminta Radavičiene.

16:15 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame susitikime Vyriausybės kanclerio pirmuoju pavaduotoju Pauliumi Lukausku.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-05-03