BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


2021-05-04 viceministrės E. Markevičiūtės darbotvarkė

Data

2021-05-04

09:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame darbiniame susitikime su VŠĮ „Versli Lietuva“ vadove Daina Klepone.

10:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame susitikime su Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovais.

11:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame savaitiniame pasitarime su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Skaitmeninės darbotvarkės departamento atstovais.

11:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame savaitiniame pasitarime su Informacinės visuomenės plėtros komiteto atstovais.

13:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame susitikime su vidaus reikalų viceministre Sigita Ščajeviene.

14:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja pasitarime su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kanclere.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-05-04