BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


2021-05-05 Ministerijos kanclerės darbotvarkė

Data

2021-05-05

08:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kanclerė Iveta Paludnevičiūtė dalyvauja nuotoliniame pasitarime su politine komanda.

10:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kanclerė Iveta Paludnevičiūtė dalyvauja kassavaitiniame susitikime su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Finansų skyriaus vedėja.

11:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kanclerė Iveta Paludnevičiūtė dalyvauja kassavaitiniame darbų aptarime su Strateginio planavimo ir veiklos organizavimo departamento vadove.

13:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kanclerė Iveta Paludnevičiūtė dalyvauja susitikime su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Centralizuoto vidaus audito skyriaus vedėja.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-05-05