BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


2021-05-05 viceministrės J. Neliupšienės darbotvarkė

Data

2021-05-05

08:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame politinės komandos pasitarime.

09:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame susitikime su VŠĮ „Investuok Lietuvoje“ atstovais.

10:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame „Bär Cargolift“ gamyklos Lietuvoje atidaryme.

11:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame susitikime su „The American Chamber of Commerce in Lithuania“ atstovais.

12:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame susitikime su VŠĮ Valdymo koordinavimo centro atstovais.

13:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame darbiniame susitikime.

13:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame susitikime su Vidaus reikalų ministerijos atstovais.

16:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame Seimo Europos reikalų komiteto posėdyje.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-05-05