BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


2021-05-06 viceministrės E. Markevičiūtės darbotvarkė

Data

2021-05-06

08:15 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame susitikime su Teisingumo ministerijos atstovais.

10:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė sako sveikinimo kalbą Europos inovacijų ir technologijų instituto bendruomenės ir Lietuvos ekosistemos atstovų apskritojo stalo diskusijoje.

11:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame susitikime su VIENARAGIAI.LT asociacijos atstovais.

11:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame susitikime su VGTU rektoriumi Alfonsu Daniūnu.

13:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame darbiniame pasitarime.

14:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė sako sveikinimo kalbą Vilnius Tech VVF Ekonomikos inžinerijos katedros renginyje moksleiviams „Bosas ne basas“.

14:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame Duomenų darbo grupės posėdyje.

15:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame susitikime su susisiekimo viceministre Agne Vaiciukevičiūte.

16:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja nuotoliniame darbiniame susitikime.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-05-06