BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


2021-09-15 Ministerijos kanclerės darbotvarkė

Data

2021-09-15

11:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kanclerė Iveta Paludnevičiūtė dalyvauja susitikime su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Strateginio planavimo ir veiklos organizavimo departamento vadove.

11:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kanclerė Iveta Paludnevičiūtė dalyvauja susitikime su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Strateginio planavimo ir veiklos organizavimo departamento vadove ir Veiklos organizavimo skyriaus vedėju.

12:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kanclerė Iveta Paludnevičiūtė dalyvauja susitikime su Teisingumo ministerijos kancleriu.

14:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kanclerė Iveta Paludnevičiūtė dalyvauja vidiniame susitikime.

15:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kanclerė Iveta Paludnevičiūtė dalyvauja susitikime su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Įmonių politikos departamento vadovu.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-09-15