BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


2021-09-15 viceministrės E. Markevičiūtės darbotvarkė

Data

2021-09-15

09:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja pasitarime su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Ekonomikos plėtros departamento atstovais.

10:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja Lietuvos Respublikos Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto nuotoliniame posėdyje.

13:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja susitikime dėl Inovacijų agentūros su Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos atstovais.

14:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja susitikime dėl Inovacijų agentūros su Darbo partijos frakcijos atstovais.

15:45 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja susitikime su finansų viceministre Vaida Česnulevičiūte.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-09-15