BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


2021-10-14 viceministrės J. Neliupšienės darbotvarkė

Data

2021-10-14

09:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja Darbo grupės Teritoriniam teisingos pertvarkos planui parengti posėdyje.

11:15 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja darbiniame pasitarime.

12:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja darbiniuose pietuose su Suomijos ambasadore Lietuvoje Arja Makkonen.

14:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja susitikime su susisiekimo viceministru Juliumi Skačkausku.

15:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja Nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių objektų apsaugos koordinavimo komisijos posėdyje.

16:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja susitikime su VšĮ „Versli Lietuva“ atstovais.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-14