BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


2021-10-14 viceministro V. Jurgučio darbotvarkė

Data

2021-10-14

10:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis dalyvauja darbiniame susitikime.

11:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis dalyvauja pasitarime su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Turizmo politikos skyriaus atstovais.

13:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis dalyvauja susitikime dėl viešųjų pirkimų kultūros bei NVO sektoriams iškylančių klausimų.

13:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis dalyvauja Šv. Jono Pauliaus II piligrimų kelio priežiūros komisijos posėdyje.

14:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis dalyvauja susitikime dėl turizmo rinkodaros ir koordinavimo paslaugų organizavimo galimybių.

16:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis dalyvauja pasitarime dėl Keliauk Lietuvoje valdybos rekomendacijos priemonei Trečioji nakvynė.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-14