BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


2021-10-26 viceministrės E. Markevičiūtės darbotvarkė

Data

2021-10-26

Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja Nordic Council of Ministers organizuojamame MR Digital ministrų tarybos susitikime Helsinkyje.

08:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja susitikime su Business Finland vadove Nina Kopola.

10:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja strateginėje sesijoje dėl Informacinės visuomenės plėtros komiteto.

11:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja strateginėje sesijoje dėl RRF ir ES struktūrinių fondų.

12:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja susitikime su Suomijos Darbo ir ekonomikos ministerijos Inovacijų ir įmonių finansavimo departamento direktore Ilona Lundström.

13:15 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja susitikime su Suomijos ambasadoriumi inovacijoms Jyrki Pulkkinen.

15:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė dalyvauja susitikime dėl Inovacijų agentūros.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-26