BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


2021-10-26 viceministrės J. Neliupšienės darbotvarkė

Data

2021-10-26

08:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja susitikime su VšĮ „Investuok Lietuvoje“ atstovais.

09:15 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja susitikime su Lietuvos Respublikos komercijos atašė Andriumi Sankausku.

10:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja susitikime su „INVEGA“ atstovais.

10:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja darbiniame pasitarime.

11:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja susitikime su Mažeikių rajono savivaldybės atstovais.

13:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja Nacionalinės regioninės plėtros tarybos posėdyje.

16:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja pasirengime spalio 28 d. Strateginių prekių komisijos posėdžiui.

17:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja susitikime su Aplinkos ministerijos atstovais.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-26