BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


2022-01-11 viceministrės J. Neliupšienės darbotvarkė

Data

2022-01-11

08:15 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja susitikime su VšĮ „Investuok Lietuvoje“ atstovais.

09:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja Lietuvos regionų frakcijos posėdyje.

10:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja susitikime su „Dancer bus“ atstovais.

11:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja susitikime su Taivano Nacionalinės plėtros tarybos ministru Ming-Hsin Kungu.

12:45 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja susitikime su Lietuvos maisto eksportuotojų asociacijos atstovais.

14:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja susitikime su Vokietijos ekonomikos ir klimato apsaugos valstybės sekretore Franziska Katharina Brantner.

16:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja susitikime su naujaja Coreper 1 ambasadore Briuselyje Jurga Kasputiene.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-11