BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


2022-01-14 viceministrės J. Neliupšienės darbotvarkė

Data

2022-01-14

08:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja politinės komandos pasitarime.

10:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja susitikime su Susisiekimo ministerijos atstovais.

11:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja susitikime su Japonijos ambasadoriumi Lietuvoje.

12:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja Šiaurės ir Baltijos šalių ambasadorių pietuose Danijos ambasadoje.

14:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja darbiniame pasitarime.

15:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame susitikime dėl pagalbos priemonių derinimo.

16:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja susitikime su Lietuvos Respublikos Prezidento patarėju Vaidu Augustinavičiumi.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-14