BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


2022-01-25 viceministrės J. Neliupšienės darbotvarkė

Data

2022-01-25

08:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja savaitiniame susitikime su VšĮ „Investuok Lietuvoje“ atstovais.

10:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja savaitiniame susitikime su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Europos Sąjungos investicijų koordinavimo departamento atstovais.

11:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja Ekonomikos ir inovacijų ministerijos ir INVEGA atstovų reguliariame susitikime.

13:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja susitikime su įmonės Littelfuse atstovais.

14:15 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja susitikime su Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų vadovais.

15:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja darbiniame susitikime.

16:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja susitikime su Finansų ministerijos atstovais.

17:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja darbiniame susitikime.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-25