BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Projektų valdymas

Ekonomikos ir inovacijų ministerija nuo 2012 m. viena pirmųjų viešajame sektoriuje institucijos veiklos efektyvumo didinimui pradėjo taikyti projektinio valdymo principus ir instrumentus. Nuo 2018 m. dalyvauja vieningoje Lietuvos Respublikos Vyriausybės veiklos projektų valdymo sistemoje. Ekonomikos ir inovacijų ministro strateginiai darbai įgyvendinami taikant projektų valdymą.

 

Projektai inicijuojami, planuojami, įgyvendinami, vykdoma jų pažangos stebėsena ir kontrolė, užbaigiami  ir vertinama jų nauda vadovaujantis Ekonomikos ir inovacijų ministerijos projektų valdymo tvarkos aprašu, parengtu remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. birželio 22 d. nutarimu Nr. 712 patvirtintu Projektų valdymo tvarkos aprašu. Projektų įgyvendinimo stebėsena vykdoma Projektų ir portfelių valdymo informacinėje sistemoje.

 

Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Projektų valdymo skyrius atlieka projektų valdymo tarnybos funkcijas,  – koordinuoja ministerijos projektų, projektų programų ir projektų portfelių sudarymą ir valdymą.

 

Sprendimus dėl ministerijos projektų priskyrimo strateginiams ir ypatingos svarbos projektams ir kitus su projektų valdymu susijusius sprendimus priima Ekonomikos ir inovacijų ministerijos projektų portfelio komisija.

 

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-11-11