BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Projektų valdymas

Ekonomikos ir inovacijų ministerija viena pirmųjų viešajame sektoriuje institucijos veiklos efektyvumo didinimui pradėjusi naudoti projektinio valdymo instrumentus. Pagrindinės priežastys, paskatinusios to imtis, buvo didėjantis visuomenės poreikis viešosioms gėrybėms ir reikalavimų jų kokybės atžvilgiu bei didesnės vertės už mokesčių mokėtojų pinigus sukūrimas. Projektais siekiama pokyčių procesuose, produkto ar paslaugos sukūrimo ar pagerinimo.

Ekonomikos ir inovacijų ministerija 2020 m. spalio 13 d. pasitvirtino projektų valdymo tvarkos aprašą, kuris nustato Ekonomikos ir inovacijų ministerijos projektų ir projektų programų, kurių savininkai ir (ar) vadovai yra Ministerijos ir jai pavaldžių įstaigų valstybės tarnautojai ar darbuotojai, dirbantys pagal darbo sutartis, valdymo Ministerijoje tvarką. Aprašas taikomas visiems strateginiams ir ypatingos svarbos Ekonomikos ir inovacijų ministerijos projektams. Aprašas apibrėžia Ministerijos projektų portfelio valdymo tvarką, projekto dalyvių funkcijas ir atsakomybes, projektų priežiūros ir kontrolės mechanizmą.

Ekonomikos ir inovacijų ministerijos aprašas parengtas, remiantis pasauline projektų valdymo praktika ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. birželio 22 d. nutarimu Nr. 712 patvirtintu Projektų valdymo tvarkos aprašu, taip pat ir Vyriausybės patvirtintu Projektų valdymo standartu.

 

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-07-15