Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimai

 

2019 metų Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinės atrankos nugalėtojais išrinkti UAB „Hortivita“ projektas „Drevernos mažųjų laivų uosto plėtra“ (kategorija – Verslo aplinkos gerinimas) ir VšĮ „Lietuvos Junior Achievement“ projektas „Moksleivių socialinio verslumo skatinimas: JuniorSO“ (kategorija – Verslumo dvasios skatinimas). Šie projektai pristatyti antrajam etapui – Europos Komisijos vertinimui.

Europos Komisijos organizuojamų Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų tikslas – pripažinti ir apdovanoti išskirtines viešojo ir privataus sektoriaus bendradarbiavimo iniciatyvas, kuriomis skatinamas verslumas. Apdovanojimai pradėti teikti 2005 m. Tai ne tik konkursas – juo taip pat siekiama išplėsti verslumo sampratą, skatinti palankių verslo sąlygų kūrimo politiką ir jos įgyvendinimą bei akcentuoti verslo sėkmės istorijas.

Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų laimėtojai renkami kiekvienais metais iš 32 Europos valstybių pasiūlytų nacionalinių atrankų laimėtojų nominacijose: „Verslumo dvasios skatinimas“, „Investicijos į įgūdžius“, „Verslo aplinkos gerinimas“, „Verslo tarptautinės plėtros skatinimas“, „Žaliųjų rinkų plėtros ir išteklių panaudojimo efektyvumo skatinimas“ ir  „Atsakingas verslas“. Taip pat specialus prizas įteikiamas už kūrybiškiausią ir labiausiai įkvepiančią verslo iniciatyvą.

Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų konkurso 2018 metų nacionalinę atranką laimėjo du verslumo skatinimo projektai – Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko projektas „Futurepreneurs“ ir VšĮ Vytauto Didžiojo universiteto Verslo praktikų centro projektas „Verslumo akademija“, kurie finaliniame etape kategorijoje „Investicijos į verslumo įgūdžius“ pateko tarp trijų geriausių projektų.

Apie Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų konkursą ir nugalėtojus informaciją rasite čia

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2019-07-05