BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Kur ir kaip pranešti apie korupciją

Korupcijos prevencijos tikslas – užkirsti kelią korupcijos atsiradimui ir plėtrai – pašalinti teisės aktų, valstybės valdžios institucijų veiksmų, procedūrų, kitų sričių spragas, dėl kurių gali atsirasti sąlygos korupcijai.

Žemiau pateikta nuoroda į Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos svetainėje pateiktą informaciją „Praneškite apie korupciją“ bei žemiau nurodyti kontaktai, kuriais asmenys gali anonimiškai pranešti apie Ekonomikos ir inovacijų ministerijos ir jai pavaldžių įstaigų darbuotojų galimus pažeidimus, susijusius su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos ir jai pavaldžių įstaigų veikla.

Pranešimai priimami:

Pranešimus apie įtariamą galimai neskaidrų Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų investavimą ar administravimą galima pateikti Europos Sąjungos struktūrinių fondų svetainėje www.esinvesticijos.lt

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-09-09