BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


APGYVENDINIMO PASLAUGŲ TIEKĖJAMS

Gerbiami Apgyvendinimo paslaugų teikėjai,

 

Kviečiame prisijungti prie Ekonomikos ir inovacijų ministerijos iniciatyva įgyvendinamos priemonės „Kompensavimas apgyvendinimo paslaugų teikėjams už turistams suteiktą trečiąją nakvynę“. Jos metu, nuo rugsėjo 1 d. iki š. m. lapkričio 8 d., turėsite galimybę pasinaudoti valstybės suteikiama kompensacija – turistams, turintiems specialų kodą bei įsigijusiems dvi nakvynes, trečiąją suteikti nemokamai. Tokiu būdu tikimasi padidinti turistų skaičių ir užtikrinti apgyvendinimo paslaugų teikėjų likvidumą, o kartu – prailginti vidutinę kelionių trukmę Lietuvoje.

Apgyvendinimo paslaugų teikėjams tereikia užsiregistruoti interneto svetainėje stayin.lithuania.travel ir sulaukti turistų kreipimosi. Pagal priemonės aprašą, turistai turės sumokėti už pirmas dvi (ir už vėlesnes, jei apsistos ilgesniam laikui) nakvynes, o trečiosios nakvynės mokestį, siekiantį iki 65 Eur, padengs valstybė. Su priemonės aprašu susipažinti galite čia.

Paraiškas apgyvendinimo paslaugų teikėjai gali teikti iki lapkričio 21 d. Iš viso negrąžinamosios subsidijos forma teikiamai nereikšmingai valstybės pagalbai yra numatytas 756,8 tūkst. Eur biudžetas. Vienam pareiškėjui , kaip de minimis pagalba, gali būti skirta iki 200 000 Eur per trejus mokestinius metus.

Norėdami prisijungti prie priemonės, užpildykite registracijos formą, kurią galite rasti čia.

Priemonę administruoja viešoji įstaiga „Keliauk Lietuvoje“.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-08-27