BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


GALIMYBIŲ PASAS

Galimybių pasas yra pagalbinė priemonė kovoje su pandemija, tačiau ji nepaneigia galiojančių teisės aktų reikalavimų laikytis saviizoliacijos režimo sergant COVID-19 liga.

ℹ️ Svarbu: Ekonomikos ir inovacijų ministerija Galimybių paso neišduoda.
Greičiausias būdas gauti Galimybių pasą – www.gpasas.lt.
Popierinį paso variantą galima gauti Registrų centro teritoriniuose padaliniuose (tel. +370 5 236 45 77), „Sodros“ padaliniuoseLietuvos pašto skyriuose ir vaistinėse, kurios savanoriškai nuspręs teikti šią paslaugą.

Gyventojų dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Verslo atstovų dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Galimybių paso privatumo politika.

Instrukcija kaip gauti Galimybių pasą.

Instrukcija kaip tikrinti Galimybių pasą.

Nuo rugsėjo 13 d. visos kontaktinės paslaugos bus teikiamos ir ūkinės veiklos bus vykdomos bei renginiai bus organizuojami (išskyrus nustatytas išimtis) tik asmenims, kurie atitinka Galimybių paso kriterijus. 

Nuo spalio 1 d. uždarose patalpose privaloma dėvėti kaukes ir asmenims, kurie atitinka Galimybių paso kriterijus. 

Nuo gruodžio 28 d. šalies gyventojams, pasiskiepijusiems pagal pilną vakcinacijos planą prieš daugiau nei 7 mėn., Galimybių pasas arba jam alternatyvūs dokumentai nebegalios. Atsižvelgiant į planuojamus pokyčius, gyventojams, kuriems jau atėjo laikas skiepytis sustiprinančiąja COVID-19 vakcinos doze, rekomenduojama registruotis vakcinai ir pasiskiepyti.

Nuo 2022 m. sausio 10 d. serologinis tyrimas po vakcinacijos nebebus sąlyga gauti Galimybių pasą. Vyriausybė yra numačiusi pereinamąjį laikotarpį, tad iki 2022 m. sausio 10 d. kiekybinius ar pusiau kiekybinius serologinius tyrimus po skiepų atlikusieji Galimybių pasą galės turėti 60 d. Serologiniai tyrimai persirgusiems asmenims Galimybių pasui gauti galios ir toliau. Sprendimai priimti atsižvelgiant į tai, kad Europoje ir Lietuvoje plinta Omikron atmaina. Ši atmaina yra labiausiai besiskirianti nuo kitų iki šiol aptiktų, galimai susijusi su vakcinų veiksmingumo sumažėjimu, ypač praėjus ilgesniam laiko tarpui po vakcinacijos.

 

 

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-11