BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Atsinaujinančių energijos išteklių diegimas pramonės įmonėms Vidurio ir Vakarų Lietuvos regione

Atsinaujinančių energijos išteklių diegimui pramonėms įmonėms Vidurio ir Vakarų Lietuvos regione skelbiamas 10 mln. eurų vertės kvietimas.

Didžiausia galima projektui gauti finansavimo lėšų suma yra 300 000 Eur, mažiausia – 20  000 Eur. Projektai turi būti įgyvendinti per dvejus metus. Tinkamos finansuoti išlaidos – įranga ir įrenginiai, būtini atsinaujinančių energijos išteklių gamybai, generuojamai iš saulės energijos.

Didelės įmonės ne anksčiau kaip prieš 2 metus turės būti atlikusios privalomąjį energijos vartojimo auditą ir papildomąjį energijos vartojimo auditą, jeigu tokio audito atlikimo tikslingumas buvo nustatytas privalomojo audito metu. Mažos, labai mažos ir vidutinės įmonės energijos vartojimo auditą turi būti atlikusios ne anksčiau kaip prieš 2 metus.

Paraiškas Inovacijų agentūrai verslo atstovai gali teikti iki 2023 m. vasario 28 dienos.

Išsamias priemonės sąlygas rasite čia.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-11-18