BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Planuojama nauja finansinė priemonė (RRF paskolos)

Skatinamajai finansinei priemonei „Paskolos įmonėms žaliosioms pramonės technologijoms įsigyti ir kurti bei aukštos pridėtinės vertės pramonės plėtrai, gynybos ir saugumo pramonės konkurencingumo didinimui“ skiriama finansavimo suma iki 850 000 000 Eur Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės paskolų lėšų.


Dokumentų projektai

  • Ekonomikos ir inovacijų ministerija parengė ir teikia viešam aptarimui planuojamos finansinės priemonės „Paskolos įmonėms žaliosioms pramonės technologijoms įsigyti ir kurti bei aukštos pridėtinės vertės pramonės plėtrai, gynybos ir saugumo pramonės konkurencingumo didinimui“ sąlygas (docx). Taip pat informuojame, kad ateityje priemonės sąlygos bus papildytos investicinėmis subordinuotomis ir (arba) sindikuotomis paskolomis. Kviečiame teikti pastabas ir (ar) pasiūlymus iki 2023 m. gruodžio 19 d. (imtinai). Pastabas ir (ar) pasiūlymus siųsti el. paštu [email protected]

     

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-02-12