BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Subsidijos energetikai imlioms įmonėms

Šia subsidijų priemone siekiama sušvelninti infliacinius energijos kainų padidėjimo padarinius dėl Rusijos vykdomo karo Ukrainoje ir padėti šalies verslui išgyventi energetikos krizę.

Subsidijos bus skiriamos įmonėms, veikiančioms itin paveiktuose sektoriuose ir deklaravusioms gyventojų pajamų (GPM) bei pelno mokesčius už 2021 m.

Subsidijų dydis bus susietas su įmonės sumokėtais mokesčiais. Numatomas maksimalus paramos dydis – 30 proc. deklaruoto GPM ir pelno mokesčio. Didžiausia galima gauti subsidija – 500 tūkst. eurų, o mažiausia – 500 eurų.

Subsidijų priemonę įgyvendina Ekonomikos ir inovacijų ministerija kartu su Valstybine mokesčių inspekcija (VMI). Priemonei skirta iki 30 mln. eurų.

Paraiškos buvo priimamos iki lapkričio 22 d. 

 

Subsidijų skyrimo įsakymai ir tvarkos aprašas

 

Vyriausybė yra suplanavusi 2,5 mlrd. eurų pagalbos paketą verslui, kuriame taip pat ir elektros kainų dalies kompensavimas, mokesčių atidėjimas energijai imlioms įmonėms, parama saulės parkams įsirengti.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-12-07