BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


1 mlrd. eurų Lietuvos ekonomikai: naujų rinkų paieškai ir esamų plėtrai – 5 mln. eurų

Data

2023 08 23

Įvertinimas
0
eksportas.jpg

Ekonomikos ir inovacijų ministerija skelbia 5 mln. eurų kvietimą Vidurio ir Vakarų Lietuvos regione veikiančioms labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms (MVĮ). Šiomis investicijomis bus skatinamas minėtų įmonių veiklos tarptautiškumas ir naujų eksporto rinkų paieška bei esamų rinkų plėtra.  

„Kuriame daugiau galimybių mūsų šalies verslui įsitvirtinti prioritetinėse ir įžengti į naujas rinkas. Šiuo finansavimu sudarome sąlygas mūsų verslams padidinti eksporto mastą ir išplėsti potencialių klientų ratą“, – teigia ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

Didžiausias galimas finansavimas projektui – 100 tūkst. eurų. 

„Tai verslui atvers daugiau galimybių atlikti rinkų tyrimus, rinkodaros veiksmus ir plėtoti ryšius su strateginiais partneriais užsienyje. Be to, įmonės galės lengviau ir paprasčiau sertifikuoti produktus ir paslaugas bei pasinaudoti eksporto vadybininko kompetencijomis“, – teigia Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kanclerė Iveta Paludnevičiūtė.

Projektų įgyvendinimo planus galima teikti VšĮ Inovacijų agentūrai iki š. m. gruodžio mėnesio 29  dienos.  

Išsamios kvietimo sąlygos pateiktos Europos Sąjungos investicijų tinklalapyje.

Lietuvos ekonomikai stiprinti Ekonomikos ir inovacijų ministerija iki 2023 m. pabaigos paskelbs finansuojamų veiklų kvietimų, kurių bendra vertė sieks beveik 1 mlrd. eurų. Apie 365 mln. eurų numatyta verslui, inovacijoms ir investicijoms, 320 mln. eurų – valstybės ir verslo skaitmenizacijai, 268 mln. eurų – žalesnei ekonomikai.

Priemonė „Expo galimybės (Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas)“ įgyvendinama 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos lėšomis.