BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


A. Armonaitė atidarys gamyklą Akmenėje, aptars darbus su Šiaulių meru

Data

2023 08 24

Įvertinimas
0
VMG gamykla 2023 08 23.jpg

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė rugpjūčio 24 d., ketvirtadienį, Akmenės rajone dalyvaus naujos „VMG Akmenės baldai“ gamyklos atidaryme. Ketvirtadienį taip pat planuojamas ministrės susitikimas su Šiaulių meru Artūru Visocku mieste vystomiems verslo plėtrai svarbiems infrastruktūros projektams aptarti. 
 
„Naujos modernios gamyklos atidarymas – svarbus įvykis visam Šiaurės vakarų Lietuvos regionui. Bendrovės investicijos leis sukurti daugiau kaip 500 naujų darbo vietų. Tai prisidės prie spartesnio viso regiono augimo“, – teigia ekonomikos ir inovacijų ministrė A. Armonaitė.

VMG grupė baldų gamyklą atidaro Akmenės laisvojoje zonoje. Investicijos į šį pramonės objektą siekia per 82 mln. eurų.  

Šiuo metu Akmenės laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) įmonių investicijos siekia 260 mln. eurų, o darbo vietų skaičius – daugiau nei 270.