BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


A. Armonaitė Briuselyje dėmesį skirs mokslo ir verslo bendradarbiavimui bei vietos diasporai

Data

2022 06 15

Įvertinimas
0
belgium-g4a5dd9feb_1920.jpg

Briuselyje šiomis dienomis viešinti ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė dalykiniuose susitikimuose pagrindinį dėmesį skirs perspektyviomis mokslo ir verslo bendradarbiavimo kryptims. Ji dalyvaus įtakingo leidinio „Politico“ surengtame aukščiausio lygio susitikime „Competitive Europe Summit“, skirtame Europos puslaidininkių ateičiai aptarti.

Su už konkurenciją atsakinga Europos Komisijos vicepirmininke Margrethe Vestager bus aptartas Kinijos sankcijų poveikis Lietuvos ekonomikai, tiesioginių paskolų priemonė nuo Rusijos agresijos Ukrainoje nukentėjusiam Lietuvos verslui ir kiti klausimai. Vizito metu A. Armonaitė taip pat susitiks su tarptautinio nanoelektronikos ir skaitmeninių technologijų tyrimų bei inovacijų centro IMEC vadovais.

A.Armonaitė ves ekonomikos pamoką lietuvių moksleiviams Briuselio II europinėje mokykloje  bei  susitiks su lietuvių bendruomenės nariais.  

Su Belgijos lietuviais ketinama aptarti jiems rūpimus klausimus, tarp kurių – pasiruošimas daugybinės pilietybės referendumui, talentų susigrąžinimas, Lietuvos parama Ukrainos atstatymui.