BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


A. Armonaitė Jonavoje atidarys aliuminio profilių gamyklą

Data

2022 08 18

Įvertinimas
0
naujas-pastatas-vizualizacija-2048x1155.jpg

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė ketvirtadienį Jonavoje atidarys naują Skandinavijos kapitalo grupės „Aluflam“ aliuminio profilių gamyklą „Aluflam Extrusion“.

„Tai pirmoji tokio pobūdžio gamykla Baltijos šalyse ir viena didžiausių pastarųjų metų investicijų Jonavos rajone, kuri kuria pridėtinę vertę mums visiems. Stipri auganti pramonė – pagrindinis tiek visos šalies, tiek atskirų miestų ir regionų patrauklumo ir konkurencingumo veiksnys. Neabejotinai šios investicijos prisidės ir prie šalies gamybos sektoriaus stiprinimo“, – sako A. Armonaitė.

Nauja gamykla įsikūrė šalia jau 20 metų Jonavoje veikiančios „Aluflam“ aliuminio langų, durų ir fasadų gamyklos. Į naują gamyklą „ABC Nordic“ priklausanti Skandinavijos kapitalo įmonių grupė „Aluflam“ investavo 7 mln. eurų ir planuoja sukurti daugiau kaip 100 darbo vietų.

Tą pačią dieną A. Armonaitė lankysis Ukmergėje, kur vietos verslo atstovams pristatys verslumo skatinimo ir valstybės finansinės pagalbos priemones.