BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


A. Armonaitė pakvietė pasaulinio lygio IT paslaugų teikėją „NTT DATA“ investuoti Lietuvoje

Data

2023 11 23

Įvertinimas
0
Susitikimas su NTT DATA 1.JPG

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė Vokietijoje susitiko su IT paslaugų teikėjos „NTT DATA“ DACH regiono vadovais, kuriems pristatė Lietuvos investicinės aplinkos pranašumus, aptarė šios bendrovės plėtos planus ir pakvietė investuoti Lietuvoje.

„Investuoti mūsų šalyje pakvietėme dar vieną pasaulinio lygio IT kompaniją, kuri įgyvendina skaitmeninės transformacijos, dirbtinio intelekto, duomenų analizės ir kitus sprendimus. Bendrovė, įvertinusi palankią Lietuvos investicinę aplinką, galėtų sėkmingai įsikurti mūsų šalyje ir plėsti savo veiklą“, – sako ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė. 

Susitikime A. Armonaitė pristatė Lietuvos investicinės aplinkos pranašumus – aukštos kvalifikacijos talentus, darbo etiką ir kokybę, kuriant aukštos pridėtinės vertės sprendimus.

„NTT DATA“ šiuo metu planuoja plėtrą IT palaikymo ir plėtros srityje. 

„NTT DATA“ yra pasaulinio lygio IT paslaugų teikėja, kurios būstinė įsikūrusi Tokijuje, Japonijoje. Tai vienos didžiausių telekomunikacijų bendrovių pasaulyje „Nippon Telegraph and Telephone Corporation“ (NTT) dukterinė įmonė. 

Įmonė veikia įvairiuose ekonomikos sektoriuose, tokiuose kaip finansų, sveikatos apsaugos, gamybos, viešojo sektoriaus ir telekomunikacijų. Ji teikia pritaikytus technologijų sprendimus, padedančius įmonėms optimizuoti savo veiklą, didinti efektyvumą ir skatinti inovacijas. 

„NTT DATA“ taip pat teikia konsultavimo, sistemų integravimo, programų kūrimo ir valdymo, kibernetinio saugumo, debesijos ir kitas IT paslaugas.