BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


A. Armonaitė Panevėžyje pristatys paramos priemones verslams skatinti

Data

2023 01 30

Įvertinimas
0
money-gee46779ef_1920.jpg

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė antradienį lankysis Panevėžyje, kur vietos verslo atstovams pristatys ministerijos parengtas verslo skatinimo priemones, susitiks su šio miesto prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovais. Ministrė taip pat lankysis Panevėžio plėtros agentūroje.   

„Panevėžyje yra bene didžiausia pramonės darbo vietų koncentracija, veikia daug inovatyvių įmonių. Miestas turi didžiulį potencialą pritraukti naujas investicijas ir kurti darbo vietas, todėl norime suteikti dar didesnį impulsą augti šio regiono ekonomikai“, – sako A. Armonaitė. 

Ministerija praėjusių metų rugsėjį paskelbė apie 1 mlrd. eurų investicijų planą, skirtą Lietuvos ekonomikos augimui skatinti. Iš 1 mlrd. eurų iki 2023 m. pabaigos bus paskelbta kvietimų už 365 mln. eurų verslo inovacijoms ir investicijoms, už 320 mln. eurų – valstybės ir verslo skaitmeninimui, už 268 mln. eurų – žalesnei ekonomikai. 

A. Armonaitės vizito metu dėmesys bus skiriamas Panevėžio regiono vystymuisi aktualiems klausimams: kaip pritraukti investuotojų, sukurti daugiau darbo vietų vietos gyventojams ir spręsti kvalifikuotų darbuotojų trūkumo klausimą. Taip pat bus aptariama, kaip geriau išnaudoti miesto galimybes turistams pritraukti.

Iš ministerijos parengto 1 mlrd. eurų investicijų plano apie 120,5 mln. eurų bus paskirstyta naujiems investuotojams pritraukti ir rinkoms diversifikuoti, o lėšos darbuotojų įgūdžiams ir gebėjimams ugdyti sieks 15 mln. eurų.