BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


A. Armonaitė su Taivano ministre aptars naujus bendradarbiavimo projektus (komentarai žiniasklaidai)

Data

2023 01 10

Įvertinimas
0
handshake-g1692b8622_1920.jpg

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė trečiadienį su į Lietuvą atvyksiančia Taivano skaitmeninių reikalų ministre Audrey Tang aptars naujus galimus abipusio bendradarbiavimo projektus, taip pat pažangą vykdant ankstesnius susitarimus. 

Daugiausia dėmesio ketinama skirti skaitmeninio raštingumo ugdymui, skaitmeninimui, finansinėms technologijoms ir inovacijų diegimui viešajame sektoriuje. 

Numatyta, kad vizito metu bus pasirašytas susitarimo memorandumas tarp Inovacijų agentūros ir Taivano atstovų dėl bendradarbiavimo ugdant Lietuvos regionų moksleivių ir mokytojų skaitmeninius įgūdžius bei skaitmeninių technologijų diegimo atliepiant augančius skaitmeninio verslo poreikius. 

„Kolegoms iš Taivano galime pasiūlyti konkrečias dvišalio bendradarbiavimo sritis tiek su institucijomis, tiek su verslo atstovais. Smagu, kad susitarimo memorandume numatoma ne tik ugdyti mūsų moksleivių ir mokytojų skaitmeninį raštingumą, bet ir keitimasis talentais, stažuočių programos - tai sudarys galimybes jauniems specialistams įgyti tarptautinės patirties pirmaujančiose technologijų inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos įmonėse“, – sako ekonomikos ir inovacijų ministrė A. Armonaitė. 

Taip pat planuojama aptarti Lietuvos ir Taivano galimybes dalyvauti trišaliuose projektuose, pavyzdžiui, vykdant Ukrainos atstatymo darbus. Lietuva turi daugiau patirties statybų sektoriuje, o Taivanas – skaitmenizuojant, diegiant kompiuterinę įrangą. 

Žiniasklaidos atstovams: 

Susitarimo memorandumo pasirašymas numatytas Ekonomikos ir inovacijų ministerijoje trečiadienį, sausio 11 d. 9 val. 35 min. Po pasirašymo A. Armonaitė, A. Tang ir Inovacijų agentūros direktorė Romualda Stragienė atsakys į žiniasklaidos klausimus.