BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


A. Armonaitė Telšiuose aptars pramonės parko steigimo galimybes

Data

2023 01 17

Įvertinimas
0
money-g88f3d15e2_1920 (1).jpg

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė šiandien lankosi Telšiuose, kur su rajono meru aptars pramonės parko steigimo galimybes, vietos verslo bendruomenei pristatys verslo skatinimo priemones.   

„Vis daugiau Lietuvos miestų ir rajonų siūlo įvairias iniciatyvas investicijoms pritraukti bei naujoms darbo vietoms sukurti. Ekonomikos ir inovacijų ministerija suteiks visą įmanomą pagalbą, kad Telšiuose ir kituose Lietuvos rajonuose atsirastų daugiau galimybių kurti naujas įmones“, – sako A. Armonaitė. 

Telšių rajono savivaldybė pateikė Ekonomikos ir inovacijų ministerijai investicijų pritraukimo į Telšių rajoną galimybių studiją, kurioje yra numatytas  pramonės parko steigimas. Minėtą studiją ministerija vertins ir derins su Telšių rajono savivaldybe.

Numatoma, kad Telšių pramonės parko teritorija užimtų 38 hektarų plotą, teritorijai paruošti reikalingos 11,5 mln. eurų investicijos - infrastruktūrai, žemės sklypų įsigijimui. Planuojama, kad pramonės parkas galėtų pradėti veiklą 2024 m. ir jame būtų sukurta iki 1000 naujų darbo vietų.

Susitikusi su Telšių rajono verslininkais ministrė akcentavo praėjusių metų rugsėjį paskelbtą 1 mlrd. eurų investicijų planą, skirtą Lietuvos ekonomikos augimui skatinti.

Iš 1 mlrd. eurų iki 2023 m. pabaigos bus paskelbta kvietimų už 365 mln. eurų verslo inovacijoms ir investicijoms, už 320 mln. eurų – valstybės ir verslo skaitmeninimui, už 268 mln. eurų – žalesnei ekonomikai. 

„Siekiame suteikti dar didesnį impulsą ekonomikos augimui ir tam parengėme naujų efektyvių priemonių. Kviečiame Telšių verslo atstovus susipažinti su šiuo planu ir naudotis jame numatytomis investicijomis. Jos skirtos verslo ilgaamžiškumui ir ekonominiam stabilumui užtikrinti“, – sakė ministrė.