BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


A. Armonaitė vizito JAV metu korporacijos ADM atstovus pakvietė į Lietuvą

Data

2023 06 08

Įvertinimas
0
352962562_256978807023798_8945065691576241150_n.jpg

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė vizito JAV metu susitiko su tarptautinės maisto perdirbimo ir prekių prekybos korporacijos „Archer Daniels Midland“ (ADM) viceprezidentu Vikramu Lutharu. Ministrė susitikimo metu pristatė Lietuvos investicinę aplinką ir pakvietė atvykti į Lietuvą.  

„ADM jau veikia daugiau kaip dvidešimtyje Europos ir keturiose Afrikos šalyse. Šiuo metu korporacija ieško naujų investicinių vietų Vidurio ir Rytų Europos regione, kur galėtų atidaryti naują bendrųjų paslaugų centrą. Todėl neabejoju, kad būtent Lietuva, turinti aukštos kompetencijos specialistų ir didelę verslo laisvę, galėtų būti tinkama vieta ADM investicijoms“, – po susitikimo teigė A. Armonaitė.  

2022 m. didžiausių Jungtinių Valstijų korporacijų sąraše „Fortune 500“ ADM užėmė 38 vietą, korporacijos pelnas siekė beveik 102 mlrd. JAV dolerių. 

ADM yra JAV tarptautinė korporacija, pagrindinė aliejinių sėklų, kukurūzų, kviečių ir kitų žemės ūkio produktų perdirbėja. Bendrovei priklauso platus logistikos tinklas, kuriame saugomi ir gabenami visame pasaulyje užauginti augalai. ADM taip pat valdo maisto verslą ir yra didelė kukurūzų saldiklių, krakmolo ir etanolio gamintoja.