BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


AB Giraitės ginkluotės gamykla turi naują direktorių

Data

2010 12 17

Įvertinimas
0

AB Giraitės ginkluotės gamyklos direktoriumi išrinktas Raimondas Monkevičius. R. Monkevičius ėjo „DuPont S.A. Products“ atstovybės Lietuvoje pardavimo ir rinkodaros atstovo Baltijos šalyse, projektų vadybininko UAB „Riela servisa“, taip pat technologo ir medicinos atstovo pareigas ir dirbdamas su įvairaus atsakomybės lygio projektais įgijo sudėtingų techninių sprendimų verslo plėtros patirties. Jis išmano pasaulyje pripažintų moderniausių asmens apsaugos priemonių pritaikymo specifiką civilinės saugos ir karinėje gynybinėje srityse. Iki šiol jis dirbo direktoriumi UAB „Sesoma“.

AB Giraitės ginkluotės gamyklos direktorius išrinktas konkurso būdu. Kandidatams buvo keliami tokie reikalavimai: turėti ne mažesnę kaip 3 metų vadovaujamo darbo patirtį, būti dirbus su užsienio rinkomis, patirtis bendraujant su aukštojo rango užsienio šalių pareigūnais ir anglų kalbos mokėjimas.

Apie šį konkursą buvo skelbta viešai „Lietuvos ryto“ dienraštyje š. m. rugsėjo 25 d., „Verslo žiniose“ š. m. rugsėjo 28 d., taip pat keliose interneto svetainėse.

Konkursui į AB Giraitės ginkluotės gamyklos direktoriaus postą buvo pateiktos 38 paraiškos. Akcinės bendrovės komisija iš pradžių atrinko 13 labiausiai konkurso reikalavimus atitinkančių kandidatų. Vėliau valdybai pateikė 6 galimas kandidatūras, iš kurių labiausiai konkurso reikalavimus atitiko R. Monkevičius.