BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


AB „Mažeikių naftos“ vadovas patvirtino ketinimus pirkti likusias valstybės akcijas

Data

2008 12 18

Įvertinimas
0

Šiandien Ūkio ministerijoje įvykusio susitikimo metu AB „Mažeikių naftos“ generalinis direktorius Marekas Mroczkowskis ūkio ministrui Dainiui Kreiviui patvirtino ketinimus išpirkti likusias valstybei priklausančias AB „Mažeikių nafta“ akcijas. Susitikime ministras taip pat buvo supažindintas su esama įmonės padėtimi, jam pristatyti ir sunkumai, su kuriais įmonė susiduria Lietuvoje, aptarti kai kurie klausimai, susiję su produktų logistika.

 

Lenkijos akcinei bendrovei „Polski Koncern Naftowy Orlen S.A.“ parduoti likusius 9,98 proc. Lietuvos akcinės bendrovės „Mažeikių nafta“ akcijų pirmadienį buvo nuspręsta Vyriausybės posėdyje.

Toks sprendimas priimtas atsižvelgiant į Lietuvos Vyriausybės ir Lenkijos akcinės bendrovės „Polski Koncern Naftowy Orlen S.A.“ pardavėjo opciono sutartį, pasirašytą 2006 m. birželio 9 d., bei siekiant įgyvendinti penkioliktosios Lietuvos Respublikos Vyriausybės programą.

 

Lietuvos Respublikai nuosavybės teise priklauso 70 750 000 paprastų vardinių AB „Mažeikių nafta“ akcijų. Valstybė už parduotas AB „Mažeikių nafta“ akcijas turi gauti apie 284,45 mln. JAV dolerių.