BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Apdovanoti 2013 m. Nacionalinio kokybės vadybos prizo konkurso nugalėtojai

Data

2014 04 09

Įvertinimas
0
DS_4439.jpg

Per Vyriausybės posėdį Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius apdovanojo 2013 metų Nacionalinio kokybės vadybos prizo konkurso nugalėtojus.

Didelių įmonių kategorijoje (daugiau kaip 250 darbuotojų) buvo apdovanota AB Lietuvos radijo ir televizijos centras, vidutinių įmonių kategorijoje (mažiau kaip 250 darbuotojų) apdovanojimas įteiktas UAB „Kelprojektas“, mažų įmonių (mažiau kaip 50 darbuotojų) laimėtoja pripažinta UAB „Kvalitetas“.

„Nacionaliniu kokybės prizu apdovanotos įmonės ne tik padidina bendrovės vertę, bet ir sustiprina konkurencingumą tiek vietinėje, tiek užsienio rinkose. Visoje Europoje vertinamas apdovanojimas liudija, kad jį gavusi įmonė atitinka itin aukštus bendrovės vadybos reikalavimus“, – sakė ūkio viceministras Marius Skarupskas.

Nacionalinės kokybės prizo konkurse vertinama šalies organizacijų valdymo kokybė, įmonės politika ir strategija, procesų ir išteklių valdymas, klientų, vartotojų ir darbuotojų poreikių tenkinimas bei kitos sritys.

Nacionalinį kokybės vadybos prizą Ūkio ministerija teikia nuo 1998 metų. Šiuo konkursu siekiama skatinti įmones įgyvendinti veiksmingus kokybės vadybos metodus, didinti lietuviškų gaminių konkurencingumą Europos ir kitų pasaulio šalių rinkose.