BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Aušrinė Armonaitė pakvietė Pietų Korėjos verslo milžinę „SK Group“ investuoti Lietuvoje

Data

2022 09 15

Įvertinimas
0
306279388_10229798587734045_970357370624563052_n.jpg

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė susitiko su antros pagal dydį Pietų Korėjos verslo korporacijos  „SK Group“ vadovais ir pakvietė juos investuoti Lietuvoje. Susitikimo metu ministrė pristatė Lietuvos biotechnologijų ekosistemą, mokslo ir verslo bendradarbiavimo bei investicines galimybes.  

„Nuosekliai siekiame glaudesnių ekonominių santykių su Pietų Korėja – nuo praėjusių metų rudens ten veikia mūsų šalies ambasada, o šį rugsėjį Pietų Korėjoje darbą pradėjo ir Lietuvos komercijos atašė.  Tai suteiks didesnį postūmį verslui ir investicijoms tarp dviejų šalių. Mums didelė garbė, kad vienas pagrindinių Pietų Korėjos verslo milžinų domisi bendradarbiavimo galimybėmis – susitikime apsikeitėme svarbiausia informacija apie Lietuvą, jos stipriąsias sritis, teisinį reguliavimą“, – sako ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.   

Pasak ministrės, tarp aktualiausių investicijų ir bendradarbiavimo krypčių – klinikiniai ir moksliniai tyrimai, komponentų gamyba, gyvybės mokslai.   

Susitikimo metu nuspręsta, kad „Investuok Lietuvoje“ potencialiems partneriams iš Pietų Korėjos išsamiau pristatys Lietuvos mokslo ir verslo galimybes.   

1953 metais įkurta „SK Group“ šiuo metu vienija 186 patronuojamąsias įmones ir filialus, iš kurių didžiausios yra susijusios su energetikos, naftos ir chemijos pramone. Grupei taip pat priklauso didžiausias Pietų Korėjoje mobiliųjų telefonų paslaugų teikėjas „SK Telecom“. Grupės investicijos vien JAV iki 2025 metų sieks daugiau nei 50 milijardų dolerių.  Ji taip pat yra „SK Hynix“ – antros pagal dydį pasaulyje atminties lustų gamintojos – savininkė.