BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Bus skelbiama „LITEXPO” vadovo atranka

Data

2023 02 02

Įvertinimas
0
books-5053740_1280.jpg

Valstybės teisės aktų nustatyta tvarka UAB Lietuvos ir parodų kongresų centro „Litexpo“ valdyba inicijuoja bendrovės vadovo atrankos procedūrą.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos akcinių bendrovių įstatymo 37¹ straipsniu vadovas priimamas į darbą 5 metų kadencijai. Tas pats asmuo bendrovės vadovu gali būti išrenkamas ir antrai kadencijai iš eilės.

Pasak dabartinio LITEXPO vadovo Justino Bortkevičiaus, atslūgus pandemijos sukeltiems iššūkiams, parodų ir įvairių renginių organizavimo rinka vėl įgauna pagreitį. Atsižvelgiant į tęstinio pobūdžio parodų ir tarptautinius renginių projektus įmonė turės ir toliau vykdyti esamus įsipareigojimus, planuoti veiklos plėtrą ir tinkamą atstovavimą Lietuvai, nes esame didžiausias parodų ir kongresų centras Lietuvoje.

„Viešo pirkimo būdu buvo atrinkta personalo atrankos kompanija „Master Class Lietuva“, kuri organizuos direktoriaus paiešką. Tikimės, kad kandidatai, turintys įmonių valdymo, verslo koordinavimo ir plėtros patirties, bus atrinkti operatyviai ir profesionaliai“, - teigia LITEXPO valdybos pirmininkė Ramutė Ribinskienė.

Dabartinio vadovo pirmoji kadencija baigiasi 2023 m. vasario 12 dieną, tad tol, kol vyks atrankos procesai, valdybos sprendimu Justinas Bortkevičius laikinai vykdys direktoriaus pareigas.